Łazienka

Łazienka Twoich marzeń z Wenko

Łazienka to niezbędny pokój w każdym domu, który często spełnia inne, dodatkowe funkcje takie jak np. suszarnia czy dodatkowe pomieszczenie do przechowywania kosmetyków i ubrań. Z tego względu warto już na etapie remontu lub budowy odpowiednio rozplanować to pomieszczenie oraz zakup praktycznych mebli i akcesoriów, aby osiągnąć wymarzony efekt. Zapraszamy Cię do urządzenia łazienki razem z nami – nasza marka jest europejskim liderem w dziedzinie rozwiązań do łazienki

Bestsellery w kategorii ŁAZIENKA

Zaprojektuj łazienkę w swoim stylu z Wenko!

W naszej ofercie znajdziesz kilka tysięcy produktów do łazienki w najmodniejszych stylach takich jak styl loftowy, prowansalski czy nowoczesny. Zastosowanie wysokiej jakości surowców i najnowszych technologii produkcji gwarantuje produkcję nie tylko ładnych, ale również trwałych i satysfakcjonujących produktów do łazienki, które dopełnią jej projekt. 

Łazienki mogą być różne – wiemy, że szukasz akcesoriów łazienkowych dopasowanych do Twojego wnętrza, dlatego proponujemy ponad 100 różnych serii akcesoriów, które są dla Ciebie dostępne z szybką wysyłką i profesjonalnym doradztwem. Bogactwo materiałów, faktur i wykończeń to cechy charakterystyczne dla naszej marki, które wyróżniają nas na tle konkurencji. 

Wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu

W swojej ofercie posiadamy szeroką paletę bestsellerów do łazienki w kategoriach kosze i suszarki na pranie, akcesoria łazienkowe, wieszaki do łazienki czy stojaki łazienkowe. Nasze opatentowane rozwiązania montażu bez wiercenia dają pełną dowolność montażu bez użycia wiertarki. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, nasze produkty są dopasowane do ich potrzeb: w kategorii montażu bez wiercenia znajdziesz montaże do 33, 40 czy 80 kg, które dopasują się do różnych powierzchni.

Produkty wysokiej jakości w najlepszych cenach

W naszej marce znajdziesz produkty w różnych przedziałach cenowych oraz produkty Premium o podwyższonych walorach estetycznych i funkcjonalnych. Wszystkie produktu cechuje nie tylko wysoka jakość, ale również staranność wykonania – nasze produktu zdobywają każdego roku nagrody europejskiego designu, ze względu na innowacyjność i dbałość o detale. 

Oprócz klasycznych produktów warto również sprawdzić nasze gadżety łazienkowe i innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają codzienne korzystanie z tego pomieszczenia. Sprawdź nasze zmyślne kosze na pranie, które zawiesisz na drzwiach lub ukryjesz pomiędzy pralką, a meblami lub pierz szybciej dzięki systemowi segregacji prania. W razie pytań jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, stale śledząc bieżące trendy i poszukując nowych inspiracji dla Ciebie i Twojej wymarzonej łazienki.

Zacznij pisać i wciśnij Enter, aby wyszukać

Koszyk