O nas

WENKO

Wenko to znana niemiecka marka z tradycją i doświadczeniem, sięgającym swą historią do końcówki lat pięćdziesiątych XX wieku. Twórcami marki było małżeństwo – Wietze Wenselaar oraz Maria Köllner, którzy wprowadzili na rynek niemiecki pierwszą metalizowaną deskę do prasowania. W tamtym czasie było to bardzo innowacyjne rozwiązanie, które przyniosło firmie znaczną popularność. Z biegiem lat, marka zaczęła się specjalizować w stylowych i jednocześnie funkcjonalnych akcesoriach, które sprawiły, że wykonywanie codziennych czynności zaczęło się stawać nieco bardziej przyjemne.

Dziś marka Wenko może się pochwalić ponad sześcioma tysiącami produktów dla gospodarstwa domowego, z czego większość to akcesoria łazienkowe, kuchenne oraz produkty związane z praniem i przechowywaniem. Zgodnie z ideą „Ulepszony pomysł”, marka może się pochwalić ponad stoma patentami oraz prawami do znaków towarowych, co mocno świadczy o innowacyjności firmy.

Rozwiązania marki Wenko charakteryzują się swoją innowacyjnością, co w połączeniu z funkcjonalnością i stylem doskonale trafiają w coraz bardziej wygórowane potrzeby klientów, którzy doceniają wysoką jakość produktów. Zwykle zanim produkt trafi na rynek, procedura zakłada bardzo rygorystyczne testy, zarówno w laboratoriach firmy, jak i zewnętrznych instytucjach, aby mieć pewność, że prezentowane produkty będą bezpieczne dla ich użytkowników. Doceniło to już tysiące klientów całej Europy, a sama marka może pochwalić się zdobyciem między innymi takich prestiżowych nagród, jak German Design Award, Iconic Awards czy Plus X Award. 

EMAKO

Od 2011 roku dostarczamy naszym klientom starannie wyselekcjonowane produkty od najlepszych dostawców, oferując przy tym najwyższą jakość obsługi oraz dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań online. Jako oficjalny dystrybutor marki Wenko, oferujemy szeroki dostęp do jej produktów oraz służymy wiedzą w zakresie ich użycia. Nasze produkty dostępne są w sklepie polskim oraz zagranicznych odpowiednikach – czeskim, rumuńskim i niemieckim i innych krajach Europy. 

Marka Emako to połączenie wieloletniego doświadczenia w sprzedaży na wielu rynkach ze świeżym spojrzeniem na akcesoria do domu, dlatego w naszej ofercie znajdziesz najnowsze trendy i ciekawostki ze świata designu. Zaufały nam między innymi takie marki jak Wenko, Zeller, Koziol czy Douceur d’interieur – jeśli chcesz poznać naszą pełną ofertę, odwiedź Emako.pl, bądź inne nasze sklepy. Jeżeli zaś potrzebujesz porady lub pomocy w zakresie produktów, skontaktuj się z naszymi specjalistami, a pomogą Ci oni przy wyborze funkcjonalnych i stylowych produktów. 

Zacznij pisać i wciśnij Enter, aby wyszukać

Koszyk