Rozwiązania na miarę

Rozwiązania na miarę – zawsze tak, jak potrzebujesz

Zdając sobie sprawę z rosnących oczekiwań klientów oraz ich potrzeb stworzyliśmy niezwykłe produkty, które doskonale dopasują się do każdego mieszkania. Rozwiązania na miarę Wenko, to doskonała opcja dla wszystkich tych, którzy szukają w pełni zindywidualizowanych akcesoriów i mebli do wnętrza. Zapraszamy do wyboru produktów z tej kategorii i dopasowania ich do swojego domu – tak jak lubisz i potrzebujesz.

Pojemna garderoba dla Twoich ubrań

Odpowiednia garderoba to miejsce, gdzie znajdziesz łatwo każde ubranie, które przechowujesz. Z tego względu nasza marka oferuje bogatą ofertę opatentowanych rozwiązań Herkules, Atlas czy Apollon, które z łatwością dopasujesz do swojej garderoby. W tych kolekcjach znajdziesz min. wieszaki do garderoby z regulacją, stojaki na buty czy półki, których wielkość wyregulujesz bez użycia narzędzi.

Rozwiązania na miarę do kuchni, łazienki i garderoby

Urządź swoja łazienkę z pomocą dobranych akcesoriów i pojemników na pranie z regulacją. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wąskich koszy na pranie, idealne w łazienkowe wnęki, jak i rozbudowane rozwiązania takie jak kosze do prania z przegródkami i wyjmowanymi wkładami. 

Kuchnia również zasługuje na dopasowane i zmyślne rozwiązania na miarę. W tej kategorii proponujemy teleskopowe półki kuchenne z regulacją oraz wieszaki i akcesoria kuchenne, które ułatwią urządzenie kuchni. Wykorzystanie wysokiej jakości surowców oraz stała obserwacja rynku sprawiają, że akcesoria kuchenne z kategorii rozwiązania na miarę od Wenko są stałymi bestsellerami w naszej ofercie.

Więcej miejsca dzięki dopasowanym akcesoriom

Dopasowane akcesoria to klucz do wymarzonego wnętrza. Na szczęście nie musimy decydować się na kosztowne rozwiązania tworzone na zamówienie – rozwiązania na miarę to doskonała alternatywa, którą dopasujesz do swojego wnętrza. Zapraszamy Cię do sprawdzenia naszej oferty oraz wyboru produktów, które stworzyliśmy dla wygodniejszego i bardziej poukładanego domu.

Zacznij pisać i wciśnij Enter, aby wyszukać

Koszyk