Montaż bez wiercenia

Montaż bez wiercenia – odmień swoją łazienkę w 5 minut!

Montaż bez wiercenia to ciekawa i skuteczna alternatywa dla opcji montażu z użyciem wiertarki, szczególnie przydatna, gdy nie mamy możliwości jej użycia. Marka Wenko to niekwestionowany lider kategorii montażu bez wiercenia – w jej ofercie znajdziemy nie tylko szeroki wybór kategorii z akcesoriami bez montażu z wiertarką, ale również kilka sposobów montażu, które umożliwiają dobranie doskonałej opcji do naszych potrzeb.

Montaż bez wiercenia nie tylko pozwala zamontować półki, uchwyty i wieszaki bez wiertarki, ale również jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli zależy nam na łatwym demontażu. Każdy z naszych systemów zdemontujesz łatwo z użyciem narzędzi lub specjalnego przycisku w zależności od wybranego sposobu montażu.

Porównanie systemów montażu bez wiercenia

Montaż użycia wiertarki Power – Loc – do zadań specjalnych

System Power – Loc jest bestsellerem marki od wielu lat, umożliwiając montaż nawet bardzo ciężkich akcesoriów bez użycia wkrętów i wiertarki. System opiera się na stabilnym kleju mocującym, którego wiązanie umożliwia utrzymanie przedmiotów aż do 80 kg! Dodatkowa, 10 letnia gwarancja sprawia, że system Power – Loc to doskonałe rozwiązanie do rodzinnego domu na lata – przechowasz z nim nawet bardzo ciężkie przedmioty w bezpieczny i stylowy sposób z naszymi akcesoriami łazienkowymi. 

Montaż bez wiertarki Turbo – Loc – gotowe w 5 minut!

Montaż Turbo – Loc to bardzo trwały i zmyślny system montażu przy pomocy innowacyjnego systemu klejenia od WENKO. Bardzo prosty montaż wykonasz w 5 minut, wystarczy, że wybierzesz miejsce, zdejmiesz folię zabezpieczającą z adaptera, nakleisz na ścianie i gotowe! Akcesoria montowane przy użyciu tego systemu posiadają udźwig do 40 kg i 3 letnią gwarancję. Montaż półki łazienkowej nigdy nie był tak prosty!

Montaż bez wiercenia Vacuum – Loc – nawet na chropowatej powierzchni.

Montaż bez wiercenia to bestsellerowy system montażu, który szczególnie sprawdzi się w przypadku lekko chropowatych płytek oraz szybkiej potrzeby wykorzystania powierzchni. Dzięki zastosowaniu technologii próżniowej oraz prostego w użyciu systemu, zamontowane przedmioty utrzymują wagę aż do 33 kg, a gotowe do użytku będą od razu po użyciu.

Montaż bez wiercenia Express – Loc – zamontuj ekspresowo!

Montaż bez wiercenia Express – Loc to kolejna z propozycji Wenko dla łazienki z udźwigiem do 80 kg. Dołączony adapter z masą spajającą umożliwia łatwe przymocowanie akcesoriów i wykorzystanie ich w ciągu kilku godzin od montażu – bez wiertarki, kurzu i wkrętów czyli prosto, ale skutecznie!

Montaż bez wiercenia Static – Loc – szybko i skutecznie

System Static – Loc to jedno z najpopularniejszych rozwiązań bez wiercenia – charakteryzuje się udźwigiem do 8 kg oraz łatwym demontażem, znakomicie sprawdzi się w każdym domu. Produkty z tym systemem przymocujesz przy pomocy dedykowanego plastra klejącego, który tworzy stabilne wiązanie pomiędzy naszymi akcesoriami, a wybraną powierzchnią. Bez wiertarki, dodatkowych adapterów i długich instrukcji. 

Zapraszamy do poznania naszej oferty i skorzystania z porad naszych ekspertów na Wenko – Sklep. Kochamy piękne wnętrza i uwielbiamy skuteczne rozwiązania w zakresie designu i praktycznych akcesoriów – czekamy na Twoje pytania.

Zacznij pisać i wciśnij Enter, aby wyszukać

Koszyk